Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Site logo
ro: Logo sit
