Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง
