Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Terms
ca: Termes

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
ca: No hi ha termes disponibles. <a href="@link">Afegeix-ne un</a>.

en: Weight for added term
ca: Pes pel terme afegit
