Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Terms
cs: Termíny

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
cs: Žádné termíny nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat termín</a>.

en: Weight for added term
cs: Váha pro přidaný termín
