Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Weight
es: Peso

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Save
es: Guardar

en: Terms
es: Términos

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
es: No hay términos disponibles. <a href="@link">Agregar término</a>.

en: Weight for added term
es: Peso del término agregado
