Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
fa: هیچ واژه‌ای در دسترس نیست. یک <a href="@link">واژه اضافه کنید</a>.

en: Weight for added term
fa: وزن واژه افزوده شده
