Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Terms
it: Termini

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
it: Nessun termine disponibile. <a href="@link">Aggiungi termine</a>.

en: Weight for added term
it: Peso per il termine aggiunto
