Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Terms
lt: Terminai

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
lt: Terminų nėra. <a href="@link">Pridėkite</a>.

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris
