Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Terms
oc: Tèrmes

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
oc: I a pas cap de tèrmes disponibles. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.

en: Weight for added term
oc: Pes pel tèrme apondut
