Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Save
pt: Salvar

en: Terms
pt: Termos

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
pt: Nenhum termo disponível. <a href="@link">Adicionar novo termo</a>.

en: Weight for added term
pt: Peso do termo adicionado
