Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Weight
ru: Вес

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Terms
ru: Термины

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
ru: Нет доступных терминов. <a href="@link">Добавить термин</a>.

en: Weight for added term
ru: Вес добавленного термина
