Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Terms
sk: Termíny

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
sk: Žiadne dostupné termíny. <a href="@link">Pridať termín</a>.

en: Weight for added term
sk: Váha pridaného termínu
