Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: Terms
tr: Terimler

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
tr: Hiç terim yok. <a href="@link">Terim ekle</a>.

en: Weight for added term
tr: Eklenen terimin ağırlığı
