Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
vi: Chưa có phân loại nào. <a href="@link">Tạo phân loại</a>.

en: Weight for added term
vi: Độ nặng của từ liệu được thêm
