Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor
