Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Expand
ar: توسيع

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
ar: لا يوجد مصطلحات.<a href="@link">اضف مصطلح</a>.

en: Collapse
ar: طي

en: Weight for added term
ar: وزن المصطلح المُضاف
