Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar
