Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Save
bn: সংরক্ষণ
