Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj
