Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Terms
da: Ord

en: Expand
da: Udvid

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
da: Ingen tilgængelige termer. <a href="@link">Tilføj term</a>.

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Weight for added term
da: Vægt af tilføjet term
