Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Expand
el: Επέκταση

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
el: Δεν υπάρχουν όροι διαθέσιμοι. <a href="@link">Προσθήκη όρου</a>.

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: Weight for added term
el: Βάρος προστιθέμενου όρου
