Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
eo: Mankas terinoj. <a href="@link">Aldonu terminon</a>.
