Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Terms
et: Terminid

en: Expand
et: Ava

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
et: Termineid pole. <a href="@link">Lisa termin</a>.

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Weight for added term
et: Lisatud märksõna kaal
