Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: Terms
eu: Terminoak

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Collapse
eu: Tolestu
