Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Terms
fi: Termit

en: Expand
fi: Laajenna

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
fi: Termejä ei löydy. <a href="@link">Lisää termi</a>.

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Weight for added term
fi: Lisätyn termin painokerroin
