Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan
