Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Expand
gl: Despregar

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
gl: Non hai termos dispoñibles. <a href="@link">Engadir termo</a>.

en: Collapse
gl: Pregar

en: Weight for added term
gl: Peso para o termo engadido
