Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: Terms
he: מונחים

en: Expand
he: הרחב

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
he: אין סיווגים זמינים. <a href="@link">הוספת סיווג</a>.

en: Collapse
he: כיווץ
