Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Weight
hi: मान

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Expand
hi: विस्तृत करें

en: Weight for added term
hi: जोड़े गए पद के लिए वजन
