Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista
