Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Terms
ja: ターム

en: Expand
ja: 展開

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
ja: 利用できるタームはありません。 <a href="@link">タームを追加</a>.

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: Weight for added term
ja: 追加されたタームのウェイト
