Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: Expand
jv: Kembangna

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
jv: Ora ana tetembungan cumawis. <a href="@link">Tambah tetembungan</a>.

en: Collapse
jv: Nyusut

en: Weight for added term
jv: Bobot kanggo tetembungan tambahan
