Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Expand
km: ពង្រីក

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ប្រើ​បាន​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​ពាក្យ​</a>។

en: Collapse
km: វេញ

en: Weight for added term
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ពាក្យ​ដែល​បាន​បន្ថែម
