Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
