Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Weight for added term
ku: سەنگ بۆ واژەی زیادکراو
