Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
