Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Save
mn: Хадгалах
