Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत
