Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
