Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Terms
nn: Termar
