Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс
