Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Expand
sl: Razširi
