Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Save
ta: சேமி

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து
