Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు
