Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla
