Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: Expand
be: Разгарнуць

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
be: Тэрміны адсутнічаюць. <a href="@link">Дадаць тэрмін</a>

en: Collapse
be: Згарнуць

en: Weight for added term
be: Вага дададзеннага тэрміну
