Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་བྱེ་བྲག་མིང་མེད། <a href="@link">བྱེ་བྲག་མིང་ཁ་སྣོན</a>།

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: Weight for added term
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་པའི་བྱེ་བྲག་མིང་གི་ལྗིད་ཚད
