Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: Expand
id: Perluas

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
id: Istilah tidak tersedia. <a href="@link">Tambah istilah</a>.

en: Collapse
id: Kempiskan

en: Weight for added term
id: Bobot untuk tambahan termin
