Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
lv: Terminu nav. <a href="@link">Pievienot terminu</a>.

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars
