Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: Collapse
fa: افتاده

en: Weight for added term
fa: وزن کلمه افزوده شده
